limuzyna jeep limuzyna wynejem slubne auto

Wynajem samochodów we Wrocławiu


opole limuzyna

Auto zabytkowe czy limuzyna - tylko z Nami.Na terenie województwa Dolnośląskiego posiadamy szeroką ofertę samochodów.
Naszą własnością jest między innymi Czarna Wołga. Współpracujemy z właścicielami i firmami zajmującymi się wypożyczaniem samochodów i limuzyn dlatego mamy nadzieję, że w naszej ofercie zajdziecie coś dla siebie.
Poszukujesz Auta na ślub. Chcesz aby samochód, którym pojedziesz na studniówkę był czymś niezapomnianym. Przedstawiamy propozycję samochodów weselnych i limuzyn, które na długo pozostaną w twojej pamięci.


Czy wyobrażaliście sobie że pod Urząd stanu cywilnego przywiezie was wyjątkowy samochód jakim jest Czarna Wołga?

Często obserwujemy nostalgiczne spojrzenia, gdy powoli przejeżdżamy przez centrum Wrocławia. Szczególnie starszych osób, które pamiętają jeszcze czasy, gdy samochód tej marki kojarzył się z luksusowymi limuzynami i przepychem. Postanowiliśmy te wspomnienia odnowić a o efektach naszej pracy przekonajcie się sami.
Od początku istnienia naszej firmy auto to budzi zachwyt i przykuwa uwagę przechodniów wnosząc w nasze życie odrobinę pozytywnych wspomnień i radości.

Dolny śląsk. Samochód na wesele? Już znalazłeś!Polecamy następujące miejsca na plener w Opolu.

limuzyna

Starówka


Układ urbanistyczny Starego Miasta nie uległ większej zmianie od czasów jego lokacji, czyli od XIII wieku. Centralny punkt stanowi czworoboczny Rynek, z efektownym, okazałym Ratuszem pośrodku. Wokół Rynku stoją śliczne, pastelowe kamienice ze zdobionymi fasadami. Dodatkowego uroku placowi dodają kawiarenki. W pobliżu Rynku znajdują się też: Katedra Św. Krzyża, kościół franciszkanów, kościół Na Górce, Muzeum Śląska Opolskiego oraz Wieża Zamku Górnego, będąca gotycką pozostałością po zamku górnym wzniesionym około 1380 roku na Górze Wapiennej. Do wieży przylega również gotycki fragment muru obronnego (ul. Osmańczyka).

wynajem aut

Opolska Wenecja


Opolska Wenecja Drukuj Zabytkowe kamieniczki, "kąpiące się" w Młynówce, domy wchodzące do wody, czy może raczej przeglądające się w jej lustrze, nieodparcie nasuwają skojarzenie ze słynnym, włoskim miastem. Nic dziwnego, że ten fragment Opola określono mianem "Opolskiej Wenecji", tym bardziej że z racji swego piękna należy do głównych jego dominant, kto wie czy nie najpiękniejszej... Jako ciekawostkę architektoniczną może też podać, iż "Opolska Wenecja" zbudowana jest na fundamentach dawnych murów obronnych.
źródło:""www.um.opole.pl""

wypożyczalnia samochodów

Muzeum wsi opolskiej


Ciekawy Skansen znajdujący się przy trasie nr 94, około 5 km za Opolem, w kierunku Wrocławia (po prawej stronie drogi). W całości muzeum zwiedzać można od 15 kwietnia do 15 października (10.00-18.00), prócz poniedziałków. Na powierzchni 10 ha stoi tu 46 zabytków budownictwa wiejskiego. Na uwagę zasługują: kościół z Gręboszowa z 1613 roku, młyn wodny, szkoła, ule czy stary spichlerz. W tym ostatnim prezentowane są wystawy twórców ludowych.

[ powrót ]

Słowa dzięki, którym znajdziesz nas w wyszukiwarce :
wynajem samochodów w opolu wypożyczalnia aut auto na wesele samochód na ślub opole wynajem aut województwo opolskie wesele ślub wesela śluby czarna wołga


Start .:. Mapa strony .:. Galeria .:. Polecamy .:. Kontakt .:. Linki.:. Wrocław.:. Limuzyna Wrocław.:. Auto ślubne.:. Wołga .:. Limuzyna
Wynajem .:. Wesele .:. Samochód .:. Ślub .:. Auto .:. Wypożyczalnia

Mapa strony    Linki